Kağıthane Ofis Taşıma

Şirket Taşımacılığı
Tüm dosyaların kolilenmesi , masaların sarılması ve her ambalajlanan malın kime ait olduğunu belirten etiketlenmenin yapılarak gideceği yere kadar itina ile taşınmasını içerir.
Ofis taşıma elektronik cihazlar balonlu naylonlara sarılıp kolilenir .Para kasaları vb ağır eşyalar , cihaz ve parçalar özel taşıma yöntemleriyle taşınır .Şirketimiz bu anlamda tatmim edici referanslara sahiptir.

Turizm Kongre Taşımacılığı
Her türlü turizm şirketlerinin taşınmalarını (valiz vb.) eşya ile cateringlerinin müşteri ulaşımlarını güvenle yerine getiriyoruz.Kendi alanlarında birçok turizm ve kongre firmalarının şehir içi ve şehirler arası kongre taşımacılığını başarıyla yapmaktayız.

Ağır Parça Taşımacılığı
Para kasıları, banka ATM leri , iş makineleri, piyano özel yöntemlerle fimamız tarafından özenle taşınmaktadır.

Ambalajlama ve Depolama
Güvenilir ve deneyimli kadromuzla türkiyenin her yerine belirtilen maddelerdeki taşımalar yapılır..Depolanıcak eşyaların önceden görülüp daha sonra ambalajlanması (numaraları yazıldıktan sonra) ve bir liste müşterimizde, bir liste bizde kalacak şekilde belirlenmesi sağlanır. Eşyalarınız belirlediğiniz tarihe kadar firmamızın deposunda korunur.

Yurt İçi Taşımacılığı
Türkiyenin her yerinde belirtilen maddelerdeki taşımalar itina ile yapılır.

KAĞITHANE Taşımacılık
Tüm Kağıthane ev eşyaları ve benzeri yazlık eşyaların taşınması diğer uzmanlık alanımızdır. Eşyalar teker teker ambalajlanıp araçlara yüklendikten sonra firmamıza ait deniz motorları aracılığıyla adalara taşınır. Özellikle yaz aylarında hergün adalara servisimiz olup eşyaların güvenle adresine teslim edilmesi sağlanır.

Gümrükleme Hizmetleri
Gümrükten gelen malların sayılıp teslim alınıp ve eve kadar teslimi hasarsızca yapılır.
Yurt içinden dışarıya malların gönderilmesi firmamızın uzmanlık alanlarından birisidir.

Ses Işık Dekor Taşımacılığı
Firmamız tüm özel tiyatro(Devlet tiyatroları) dekorları , konser ses ve ışıkve sistemlerini kapalı kasa araçlarımızla şehir içi ve şehir dışı turnelerini başarıyla gerçekleştiriyor. Firmamız bu konuda oldukça deneyimli olup yaklaşık 15 yıl özel tiyatrolar ve organizasyon firmalarıyla halen çalışmaktadır.